UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

-Vmax - 20km/h -Okienko czasowe dla dostawcow -Mini ronda zamiast skrzyżowań równorzędnych -Jeden kierunek na wąskich ulicach. -automatycznie wysuwane słupki dla pojazdów upoważnionych na drogach z wylaczonym ruchem samochodowym Tak to się odbywa na zachodzie. Mix&match + odrobina rozumu logistyka i nie będzie tak źle. No i jeszcze wyrozumiałość ludzi. Niestety aut jest coraz wiecej a miejsca tyle samo, wiec byłoby dobrze to rozplanowac tak żeby nie zmieniać organizacji znowu za kilka lat, bo wiadomo czyją kieszeń takie błędy obciążają.

Ten co nigdzie nie był