UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

PIERWSZEŃSTWO PIESZYCH PRZED POJAZDAMI, ograniczenie prędkości pojazdów do 20km/h i parkowanie tylko w miejscach oznaczonych 5 -----> V -----> Piątka :D

zykfryd

Anuluj