UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
3bit za kogo ty się uważasz mam nadzieję że przeprosisz za te komentarze o wieśniakach bo pod elblągiem nie ma już typowych wiosek. 90%ludzi z peryferii ucieklo tam od chałasu, czynszów, sąsiadów bo ich było stać, a to ze ktoś jeździ golfem, o niczym nie świadczy. Ja dziennie wydaję więcej niż ty zarabiasz w miesiącu i nie potrzebuję auta za 100 000zł wystarczy mi za 11 000.