UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Cwaniakował i wycwaniakował. Teraz idiota niech płaci za szkody z własnej kieszeni. Nikogo chyba bardziej nienawidzę niż takiego typu ludzi. "Co to nie on". I każdy taki cwaniak powinien tak kończyć. Szkoda tylko że kosztem innych. Mógł lepiej wylądować na drzewie.
pentaxxx