UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
3bit za kogo ty się uważasz mam nadzieję że przeprosisz za te komentarze o wieśniakach bo pod elblągiem nie ma już typowych wiosek. 90%ludzi z peryferii ucieklo tam od chałasu, czynszów, sąsiadów bo ich było stać, a to ze ktoś jeździ golfem, o niczym nie świadczy. Ja dziennie wydaję więcej niż ty zarabiasz w miesiącu i nie potrzebuję auta za 100 000zł wystarczy mi za 11 000.