A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
BMW - Bolid Małego Wieśniaka !!!
Jak zrobić sałatkę z buraków - wrzucić granat do BMW.
Moja żona właśnie jest na kursie i jeździła tym Punto, jakbyś debilu w Nią trafił wyrwałbym ci te zdechłe jaja na środku Grunwaldzkiej.
jura wyluzuj poślady
miłośnicy leciwej motoryzacji nimieckiej są gorsi od rasowych blondi za kierownica !
Audi 80 - A4 i Vectra to porazka totalna
Wyeleminować te śmieci, którzy nie potrafią jeździć.
tylko 500zł!!!! dowalic im 5000 zł to wtedy sie zastanowia czy opłaca sie jezdzic bez prawa jazdy. Wiele takich jełopow jezdzi nie majac uprawnien ! Nauka jazdy to koszt ok. 1500 zł a mandat 500zł wiec po co robic prawko !!!!! Kiedy policja przeprowadzi akcje PRAWO JAZDY ?! Wtedy budżet miasta sie podreperuje.
policja przy każdej kontroli robi akcje prawo jazdy
typowy woźnica NE
to czym jeżdzicie Wy którzy myślecie o kierowcach VW Golf jako burakach?