88
18.03.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
BMW - Bolid Małego Wieśniaka !!! Jak zrobić sałatkę z buraków - wrzucić granat do BMW.
redman (2011.03.18)

info

0  
  0
Moja żona właśnie jest na kursie i jeździła tym Punto, jakbyś debilu w Nią trafił wyrwałbym ci te zdechłe jaja na środku Grunwaldzkiej.
jura (2011.03.18)

info

0  
  0
jura wyluzuj poślady
(2011.03.18)

info

0  
  0
miłośnicy leciwej motoryzacji nimieckiej są gorsi od rasowych blondi za kierownica !
(2011.03.18)

info

0  
  0
Audi 80 - A4 i Vectra to porazka totalna
(2011.03.18)

info

0  
  0
Wyeleminować te śmieci, którzy nie potrafią jeździć.
(2011.03.18)

info

0  
  0
tylko 500zł!!!! dowalic im 5000 zł to wtedy sie zastanowia czy opłaca sie jezdzic bez prawa jazdy. Wiele takich jełopow jezdzi nie majac uprawnien ! Nauka jazdy to koszt ok. 1500 zł a mandat 500zł wiec po co robic prawko !!!!! Kiedy policja przeprowadzi akcje PRAWO JAZDY ?! Wtedy budżet miasta sie podreperuje.
(2011.03.18)

info

0  
  0
policja przy każdej kontroli robi akcje prawo jazdy
Dzida (2011.03.18)

info

0  
  0
typowy woźnica NE
buehehe (2011.03.18)

info

0  
  0
to czym jeżdzicie Wy którzy myślecie o kierowcach VW Golf jako burakach?
VWmaniak (2011.03.18)

info

0  
  0