UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Polska to idealny kraj dla takich kierowców, sa bezkarni, wszedzie indziej dawno by siedzieli i bulili grubą kasę za odszkodowania
Polska to idealny kraj dla takich kierowców, sa bezkarni, wszedzie indziej dawno by siedzieli i bulili grubą kasę za odszkodowania