UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie uogólniajmy proszę. Trafił się idiota w BMW, trafia się w wielu innych markach. Nie można pisać takich uogólnień raniąc przy tym innych, porządnych właścicieli BMW. Poza tym stare BMW wcale nie jest złe, ważne by było właściwie szanowane. Jesli chcecie ponarzekać to śmiało! do UM ponarzekać na np. ulicę Sienkiewicza. Żal człowieka ściska jak czyta się takie prostackie stereotypowe wypowiedzi.

3mak

Anuluj