46
04.03.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
to albo jeżdżą bardo wolno, albo wymuszaja. Skoro tak wolno jeżdza to jak wymuszają, przecież 10 razy zdążyłbyś przejechać. Chyba, ze jeżdzą szybko i do tego wymuszają, to by dopiero było. ..
hihihihi (2011.03.04)

info

0  
  0
To skrzyżowanie jest zmorą wielu kierowców. Bardzo często jest ograniczona widoczność przez parkujące auta przy wyjeździe z Ogrodowej - mimo tego, że miało być lepiej po tzw. remoncie. Wypadków będzie tam pewnie coraz więcej, aż w końcu dojdzie rzeczywiście do tragedii.
kierowca (2011.03.04)

info

0  
  0
Co do parkujących tam samochodów to faktycznie często utrudniają one wyjazd przez ograniczenie widoczności w obydwie strony Mickiewicza. Niech jeszcze się trafi jakiś Transporter lub cwaniaczek parkujący poza wyznaczonymi miejscami a wyjazd z Ogrodowej to totolotek. Nie należy zapominać o kierowcach którzy lubią jechać Mickiewicza szybciej niż 50 km/h.
(2011.03.04)

info

0  
  0
widac ze honda z malym silnikiem dlatego takie zniszczenia, nie bylo o co oprzec uderzenia wiec sie musialo wygiac na maxa; -)
Kauamistoinawardze (2011.03.04)

info

0  
  0
No i gitara!Rozdupcyli se samochodziki.
Arnold Boczek (2011.03.04)

info

0  
  0
Osik nie nadaje się na te stanowisko. Kto poparł medalistę ?
Dani Alves (2011.03.04)

info

0  
  0
Władze miasta twierdzą że tu sa światła nie potrzebne bo nie ma w tym miejscu wypadków.
Mieszkanka MickiewiczaP (2011.03.04)

info

0  
  0
Osik utrzymuje pijaków a taki 'policjant" nie może reprezentować ten resort Won !!!http://www.dziennikbaltycki.pl/fakty24/154714,elblag-pijani-policjanci-zostali-zawieszeni,id,t.html?cookie=1
były BORek (2011.03.04)

info

0  
  0
a gdzie jest policjant skorobut? Odsunelu chłopca czy moze zbira siły na nowy sezon?
arcykomisarz (2011.03.04)

info

0  
  0
Osik jest do niczego proszę MSW o zmiane tego człowieka.
arcykomisarz (2011.03.04)

info

0  
  0