UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To skrzyżowanie jest zmorą wielu kierowców. Bardzo często jest ograniczona widoczność przez parkujące auta przy wyjeździe z Ogrodowej - mimo tego, że miało być lepiej po tzw. remoncie. Wypadków będzie tam pewnie coraz więcej, aż w końcu dojdzie rzeczywiście do tragedii.

kierowca

Anuluj