Groźna kolizja na Mickiewicza

46
04.03.2011
Groźna kolizja na Mickiewicza
(fot. Witold Sadowski)
Dziś (4 marca) około godziny 16.40 na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Ogrodowej doszło do kolizji dwóch pojazdów osobowych. Całe zdarzenie wyglądało bardzo groźnie - na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał. Ruch w rejonie kolizji był utrudniony przez kilkadziesiąt minut. Zobacz więcej zdjęć.
Kierująca pojazdem skoda felicja jadąc ul. Ogrodową w kierunku Żeromskiego na skrzyżowaniu z ul. Mickiewicza nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącej od strony ul. Grunwaldzkiej hondzie accord. Skoda wjechała na skrzyżowanie i została uderzona w bok przez hondę. W wyniku zderzenia felicję obróciło o 180 stopni i pojazd zatrzymał się na ścianie budynku uszkadzając skrzynkę telekomunikacyjną. W hondzie zniszczeniu uległ cały przód pojazdu.
   [fotoc]
   Na miejsce tej groźnie wyglądającej kolizji przybyły dwie jednostki straży pożarnej, karetka pogotowia ratunkowego i policja. Obie kierujące kobiety mogą mówić o wielkim szczęściu - żadna z nich w wyniku zdarzenia nie odniosła poważniejszych obrażeń. Strażacy zneutralizowali wyciekające płyny i zabezpieczyli uszkodzoną skrzynkę telekomunikacyjną. Utrudnienia w ruchu trwały około 45 minut.
   
Witold Sadowski

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Felicja pojedzie dalej a super nowa Honda zmasakrowana, ale te auta teraz są mocne.
yui (2011.03.04)

info

0  
  0
A leszcze z Sadowej i Ogrodowej patrzą co tu "Zabezpieczyć"
cycu (2011.03.04)

info

0  
  0
Gdzie była wtedy policja? Osik zainteresuj sie swoimi podwładnymi bo często spotykaja sie w jednym miejscu i kontroluja jeden pojazd boguducha winien a robia nagonke bez powodu gdzie w innej części mi9asta dzieją się cuda na kiju.
arcykomisarz (2011.03.04)

info

0  
  0
a ja się pytam gdzie byli rodzice? gdzie?
pavlo (2011.03.04)

info

0  
  0
A CYCU jak był mały miał w domu pożar. Zapaliło się łłżeczko i tata go gasił. ŁOPATĄ.
danick (2011.03.04)

info

0  
  0
.. .. i co znowu wypadek i znowu mickiewicza. .. powtarzam poprzednie słowa. .. wylac garby. .. jezeli w ciągu kilku dni w takiej" metropolii" jak elbląg dochodzi do wypadku to co znaczy?. .. cholerny "czarny punkt". .. wylac garby. .. baran jeden z drugim zdejmie noge z gazu i kłopot z głowy.
(2011.03.04)

info

0  
  0
baby, ach te baby czlek by je. .. .
hg (2011.03.04)

info

0  
  0
To nagminne zachowanie, wymuszenie pierszenstwa przejadu
(2011.03.04)

info

0  
  0
baby nie potrafia jezdzic. nagminnie wymuszaja pierwszenstwo i jezdza wolno jak muchy w smole
(2011.03.04)

info

0  
  0
zajmijcie się policyjnymi nieudacznikami http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/trojmiasto/zdesperowana-kobieta-pomogla-bezradnej-policji,1,4198661,region-wiadomosc.html
cylinder classe (2011.03.04)

info

0  
  0