UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co do parkujących tam samochodów to faktycznie często utrudniają one wyjazd przez ograniczenie widoczności w obydwie strony Mickiewicza. Niech jeszcze się trafi jakiś Transporter lub cwaniaczek parkujący poza wyznaczonymi miejscami a wyjazd z Ogrodowej to totolotek. Nie należy zapominać o kierowcach którzy lubią jechać Mickiewicza szybciej niż 50 km/h.