UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co do parkujących tam samochodów to faktycznie często utrudniają one wyjazd przez ograniczenie widoczności w obydwie strony Mickiewicza. Niech jeszcze się trafi jakiś Transporter lub cwaniaczek parkujący poza wyznaczonymi miejscami a wyjazd z Ogrodowej to totolotek. Nie należy zapominać o kierowcach którzy lubią jechać Mickiewicza szybciej niż 50 km/h.