UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To skrzyżowanie jest zmorą wielu kierowców. Bardzo często jest ograniczona widoczność przez parkujące auta przy wyjeździe z Ogrodowej - mimo tego, że miało być lepiej po tzw. remoncie. Wypadków będzie tam pewnie coraz więcej, aż w końcu dojdzie rzeczywiście do tragedii.
kierowca