UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to albo jeżdżą bardo wolno, albo wymuszaja. Skoro tak wolno jeżdza to jak wymuszają, przecież 10 razy zdążyłbyś przejechać. Chyba, ze jeżdzą szybko i do tego wymuszają, to by dopiero było. ..
hihihihi
to albo jeżdżą bardo wolno, albo wymuszaja. Skoro tak wolno jeżdza to jak wymuszają, przecież 10 razy zdążyłbyś przejechać. Chyba, ze jeżdzą szybko i do tego wymuszają, to by dopiero było. ..
hihihihi