UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to albo jeżdżą bardo wolno, albo wymuszaja. Skoro tak wolno jeżdza to jak wymuszają, przecież 10 razy zdążyłbyś przejechać. Chyba, ze jeżdzą szybko i do tego wymuszają, to by dopiero było. ..

hihihihi

Anuluj