UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Osik utrzymuje pijaków a taki 'policjant" nie może reprezentować ten resort Won !!!http://www.dziennikbaltycki.pl/fakty24/154714,elblag-pijani-policjanci-zostali-zawieszeni,id,t.html?cookie=1
były BORek
Osik utrzymuje pijaków a taki 'policjant" nie może reprezentować ten resort Won !!!http://www.dziennikbaltycki.pl/fakty24/154714,elblag-pijani-policjanci-zostali-zawieszeni,id,t.html?cookie=1
były BORek