49
01.03.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ada Kotulska jest Najładniejsza, ma bardzo słodki usmiech :) Tak samo Karina tez ładna :)
Krzysiek ZKS (2011.03.01)

info

0  
  0
co za paskudztwa ładniejszych nie było porażka
(2011.03.01)

info

0  
  0
DO lipa-lipa: święta racja, co do urody czy figury kandydatek wypowiadać sie nie będę bo bym się tylko powieliła, zresztą każdemu podoba się co innego. .. rzecz tylko w tym że zdjęcia są koszmarne nie z winy pozujących tylko fotografa, wyglądają na czystą amatorszczyznę, blade, bez wyrazu, . .. w dodatku ktoś kto obrabiał te foty niektórym dziewczynom zaburzył proporcję, wyglądają bardzo nienaturalnie, wręcz śmiesznie. .. .takie zdjęcia są dla nich ważne bo właśnie na ich podstawie komentuje się wygląd kandydatek. .. .a tu taka porażka
oxox (2011.03.01)

info

0  
  0
Urodziłam dwójkę dzieci i mam zdecydowanie lepsząfigurę od tych dziewcząt. Może sama wystartuję, Tylko po co podnosić poziom :)))) Niestety zdjęcia dziewczyn lub one same - MASAKRA!!
angiexl1 (2011.03.01)

info

0  
  0
Coraz brzydsze te kandydatki.
Blee (2011.03.01)

info

0  
  0
do MĄDRY INACZEJ pusta to jest osoba która pisze takie komentarze jak Ty. Dziewczyny mają swój wybór. A udział w takich wyborach otwiera drzwi do zrobienia kariery i możliwość poznania ludzi, których teraz oglądasz tylko w telewizji i którym zapewne w jakimś sensie zazdrościsz. Dla Twojej informacji dziewczyny które zaczynały od wyborów miss które dziś robią karierę w telewizji i świecie: Natalia Streignard, Agnieszka Maluszczak, Agnieszka Popielewicz, Mara Carfagn, Doda, Agnieszka Cegielska, Zofia Batycka, Barbara Kwiatkowska, Dorota Czaja, Julia Pietrucha, wymieniać dalej? a Ty "Mądry Inaczej", jakie masz ambicje na przyszłość?
AnnnnnA (2011.03.01)

info

0  
  0
niestety wszystko sie zaczyna od organizatora, wybory sa traktowane czysto komercyjnie, czyli zrobic byle jak z byle kim, byle zarobic, co dalej z miss Elblaga to nikogo nie obchodzi, i tak dalej do nastepnych i co roku gorszych wyborów, kto sie ma zgłosic jak nagrody sa smieszne, fotograf amator, stylistka to samo, itak dalej, gala w hotelu - chyba na korytarzu.
skonfudowany (2011.03.01)

info

0  
  0
Ale z II strony zdjęcia nieobrobione, nie ma lipy i PS-a :D. szału też nie. .. :)
maczeta (2011.03.01)

info

0  
  0
co to w ogóle jest?? normalnie śmiechu warte :) hahaha
dr. housekilla (2011.03.01)

info

0  
  0
@oxox fotograf jak co roku. .
(2011.03.01)

info

0  
  0