Ada Kotulska jest Najładniejsza, ma bardzo słodki usmiech :) Tak samo Karina tez ładna :) Krzysiek ZKS
Ada Kotulska jest Najładniejsza, ma bardzo słodki usmiech :) Tak samo Karina tez ładna :)