A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
iga zień wygra!! ja wam to mówie!!!!!
A kim są rodzice tych "piękności"?
same grubasy bleeee
To sa miss niemylic z modelkami znawcy tematu.
O rety ! Uroda to sprawa dyskusyjna, ale stroje i jakość zdjęć to dno kompletne. Zero pojęcia o fotografice !!! Wstyd i żenada !
Kandydatki poniżej 18 kat, prokuratura niech się zajmie organizatorem. Werbunek dziewcyn14,15,16stoletnich to łamanie prawa, POLICJA, do roboty!
Wielka mi sensacja, pokazać cycki, albo dupe publice. Dziewczyny biorące w czymś takim są puste jak oprużniony nocnik
moze na zywo cos te dziewczyny reprezentuja na zdjecia patrzac stracilem ochote na obiad i reszte dnia. slepe paly w tym jury. boze co za narod!
JAKIM trzeba być głupim i pustogłowym baranem by pozwolić córce 15 letniej na branie udziału w takiej imprezie. Dobrzepiszecie gdzie jest prokurator a ja dodam gdzie jest SZKOŁA, POLICJA, RZECZNIK PRAW DZIECKA, I ORGANIZACJE OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZE
Czy te wybory sponsoruje Biedronka ??? Bo jak dla mnie to same pasztety. ..