49
01.03.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
iga zień wygra!! ja wam to mówie!!!!!
elblazanka1111 (2011.02.12)

info

0  
  0
A kim są rodzice tych "piękności"?
uu (2011.02.13)

info

0  
  0
same grubasy bleeee
nagus (2011.02.13)

info

0  
  0
To sa miss niemylic z modelkami znawcy tematu.
gallliano (2011.03.01)

info

0  
  0
O rety ! Uroda to sprawa dyskusyjna, ale stroje i jakość zdjęć to dno kompletne. Zero pojęcia o fotografice !!! Wstyd i żenada !
lipa-lipa (2011.03.01)

info

0  
  0
Kandydatki poniżej 18 kat, prokuratura niech się zajmie organizatorem. Werbunek dziewcyn14,15,16stoletnich to łamanie prawa, POLICJA, do roboty!
PARAGRAF (2011.03.01)

info

0  
  0
Wielka mi sensacja, pokazać cycki, albo dupe publice. Dziewczyny biorące w czymś takim są puste jak oprużniony nocnik
MĄDRY INACZEJ (2011.03.01)

info

0  
  0
moze na zywo cos te dziewczyny reprezentuja na zdjecia patrzac stracilem ochote na obiad i reszte dnia. slepe paly w tym jury. boze co za narod!
(2011.03.01)

info

0  
  0
JAKIM trzeba być głupim i pustogłowym baranem by pozwolić córce 15 letniej na branie udziału w takiej imprezie. Dobrzepiszecie gdzie jest prokurator a ja dodam gdzie jest SZKOŁA, POLICJA, RZECZNIK PRAW DZIECKA, I ORGANIZACJE OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZE
(2011.03.01)

info

0  
  0
Czy te wybory sponsoruje Biedronka ??? Bo jak dla mnie to same pasztety. ..
Ten co ma Oczy (2011.03.01)

info

0  
  0