UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
niestety wszystko sie zaczyna od organizatora, wybory sa traktowane czysto komercyjnie, czyli zrobic byle jak z byle kim, byle zarobic, co dalej z miss Elblaga to nikogo nie obchodzi, i tak dalej do nastepnych i co roku gorszych wyborów, kto sie ma zgłosic jak nagrody sa smieszne, fotograf amator, stylistka to samo, itak dalej, gala w hotelu - chyba na korytarzu.
skonfudowany