UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Urodziłam dwójkę dzieci i mam zdecydowanie lepsząfigurę od tych dziewcząt. Może sama wystartuję, Tylko po co podnosić poziom :)))) Niestety zdjęcia dziewczyn lub one same - MASAKRA!!
angiexl1
Urodziłam dwójkę dzieci i mam zdecydowanie lepsząfigurę od tych dziewcząt. Może sama wystartuję, Tylko po co podnosić poziom :)))) Niestety zdjęcia dziewczyn lub one same - MASAKRA!!
angiexl1