A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
o matko,
te sukienki wieczorowe to porażka, czy laski widziały się wcześniej w lustrze? porażka, wyglądają beznadziejnie, gdzie się podziały piekne elblążanki????? te dziewczyny chyba z braku laku, z takimi kandydatkami jurorzy chyba powinni zaprzestać wyborów - smiech na sali; /
jak patrzę na niektóre gęby to takie kaszaloty że aż wstyd
AnnnnnA-skoro tak myślisz, to. .. współczuję facetowi, który będzie Twoim mężem, będzie miał pustą jak dziurawy dzban, Ciebie za Żone. A cóź to za autorytet, ta Doda, co?Ech, brak słów, na tok Twojego myślenia, niech Ci się podoba ta tandeta. .. Kobieta ma wartość, gdy ma *dobrze pod sufitem poukładane*, Ty tego nie zrozumiesz. ..
Dziewczeta brawo za odwage! Spisalyscie sie, niestety wrsztat waszego fotografa pozostawia wiele do zyczena- zdjecia totalna amatorszczyzna!!!!!
Znam kilka dziewcząt i na żywo są o wiele ładniejsze. Te zdjęcia są okropne. Fotograf się nie postarał. Widać, że w terenie idzie mu dobrze, ale portretów to on robić nie potrafi. No i ten makijaż. Panie wizażystki raczej nie popisały się umiejętnością zastosowania odpowiedniego makijażu do odcienia cery kandydatek, a tak to cała organizacja wygląda lepiej niż w zeszłym roku. Jest wielu utalentowanych fotografów w Elblągu, wystarczy trochę poszukać. Kilka poprawek w przyszłym roku i impreza może być na wysokim poziomie. Powodzenia :) i czekam na kolejne zdjęcia.
Nie wiem czy ja mam panoramiczny monitor czy więksosc z tych dziewcząt ma tak grube nogi :"(
Tatuś i mamusia kupili synkowi sprzęt, synek teraz bawi się w pana fotografa, a przy okazji poślini się do dziewczynek
ta wierzbicka to ma balony
zamiast nóg kołki ciosane
ranking sukni wieczorowych i stylizacji: 1-sukienka czy krepina, 2- wstążka i kopyta, 3- pogrubia, 4- za duża, 5- wygląda jakby miała garba, 6- bardzo pogrubia, 7- poszerza, 8- ładna, 9- za mała, 10- co to jest na głowie mop?, 11- ładna, 12- sukienka ciążowa