UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
niestety wszystko sie zaczyna od organizatora, wybory sa traktowane czysto komercyjnie, czyli zrobic byle jak z byle kim, byle zarobic, co dalej z miss Elblaga to nikogo nie obchodzi, i tak dalej do nastepnych i co roku gorszych wyborów, kto sie ma zgłosic jak nagrody sa smieszne, fotograf amator, stylistka to samo, itak dalej, gala w hotelu - chyba na korytarzu.
skonfudowany