UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

niestety wszystko sie zaczyna od organizatora, wybory sa traktowane czysto komercyjnie, czyli zrobic byle jak z byle kim, byle zarobic, co dalej z miss Elblaga to nikogo nie obchodzi, i tak dalej do nastepnych i co roku gorszych wyborów, kto sie ma zgłosic jak nagrody sa smieszne, fotograf amator, stylistka to samo, itak dalej, gala w hotelu - chyba na korytarzu.

skonfudowany

Anuluj