UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

DO lipa-lipa: święta racja, co do urody czy figury kandydatek wypowiadać sie nie będę bo bym się tylko powieliła, zresztą każdemu podoba się co innego. .. rzecz tylko w tym że zdjęcia są koszmarne nie z winy pozujących tylko fotografa, wyglądają na czystą amatorszczyznę, blade, bez wyrazu, . .. w dodatku ktoś kto obrabiał te foty niektórym dziewczynom zaburzył proporcję, wyglądają bardzo nienaturalnie, wręcz śmiesznie. .. .takie zdjęcia są dla nich ważne bo właśnie na ich podstawie komentuje się wygląd kandydatek. .. .a tu taka porażka

oxox