Jeszcze kilka lat temu wysuwano szereg koncepcji odbudowy, ale niestety nie znaleziono inwestora. Ostatnio proponowano urządzenie w pałacu wielkiego ośrodka turystycznego PTTK, okazało się jednak, ze nakłady byłyby zbyt poważne i PTTK nie mogłoby zabezpieczyć odpowiednich środków finansowych.
Tak więc los starego pałacu został przesadzony i obecnie ekipy Miejskiego Przedsiębiorstwa Robót Drogowych przystąpiły już do rozbiórki, a uzyskana w ten sposób cegła zostanie sprzedana mieszkańcom miasta na cele budownictwa indywidualnego. Sprzedaż bez ograniczeń prowadzić będzie dyrekcja MPRD bezpośrednio.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter