UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dr M. Kacprzycka wyraziła swoją opinię na temat fontanny H. Balka, także p. J. Nowiński. Przydałoby się, gdyby pojawił się jakiś referat na temat kiedy, kto i na czyje zlecenie usuwał zabytki Elbląga - pod przykrywką walki z germanizmem i polonizacją germańskiego miasta? Nazwiska ? - niektórzy "budowniczowie nowej socjal-kultury Elbląga" jeszcze żyją, a jeżeli nie, to ich potomkowie powinni dowiedzieć się dzięki komu i dlaczego dzisiaj żyjemy w takim dziwnym, z mała ilością zabytkowych obiektów mieście. .. .

partyjni-komusi-kanibale budow