UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mam, jeszcze przez mego ojca nakręcony film z PAŁACEM w tle. Tumaństwo miejscowe załatwiło wiele autentycznych zabytków i pomników kultury tej ziemi. Czyni to nadal z upodobaniem przy wielkim aplauzie miejscowej tłuszczy. Gówno chłopu nie zegarek - to niestety jedyne podsumowanie 50 - cio letniego bałaganu.
MiejscowyAborygen