UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dr M. Kacprzycka wyraziła swoją opinię na temat fontanny H. Balka, także p. J. Nowiński. Przydałoby się, gdyby pojawił się jakiś referat na temat kiedy, kto i na czyje zlecenie usuwał zabytki Elbląga - pod przykrywką walki z germanizmem i polonizacją germańskiego miasta? Nazwiska ? - niektórzy "budowniczowie nowej socjal-kultury Elbląga" jeszcze żyją, a jeżeli nie, to ich potomkowie powinni dowiedzieć się dzięki komu i dlaczego dzisiaj żyjemy w takim dziwnym, z mała ilością zabytkowych obiektów mieście. .. .
partyjni-komusi-kanibale budow