16
05.02.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jestem zdania, że przegrać można lecz liczy się styl i rozmiary, a w tym przypadku trudno przemilczeć taki rezultat. Dziewczyny zagrały fatalnie co przysparza nam kibicom jedynie tylko wiele wstydu i zniesmaczenia piłką ręczną. Wydaje mi się, że walka o medale zostanie przełożona na następne lata jak zespół dorośnie psychicznie i fizycznie. Ile jeszcze upłynie wody jak zespół nie będzie przegrywał w zasadzie ze wszystkimi przeciętnymi zespołami do jakich należy zaliczyć Politechnikę. Natomiast tłumaczenia, że dziewczyny są przemęczone nie przemawia do mnie ponieważ jest to ich praca, a to powinny robić zdecydowanie lepiej. Więc nie dziwmy się, że w wielu przypadkach sponsorzy wycofują się lub nie wchodzą w żadne układy z tak przeciętnym zespołem jakim jest nasz Start. Wiem, a raczej jestem przekonany, że zostanę skrytykowany lecz prawda nie zawsze się podoba i nie jest akceptowana przez wszystkich. Pozdrawiam.
Maroko (2011.02.06)

info

0  
  0
Do Maroko. Nie ma co krytykować Twego postu, bo przedstawia prawdziwą sytuację o kondycji sportowej piłkarek Startu. Wygrane w kiepskim stylu poprzednie mecze i zadowolenie z miejsca w lidze, oczekiwania medalu, to przewróciło w głowach zawodniczkom i części kibiców. Można już dzisiaj powiedzieć, że ofensywa transferowa nie przynosi efektów. Po ostatni meczu można powiedzieć, że dzisiejszy Start to zwykła "wydmuszka". Nic się nie mówi o aktualnych finansach klubu i trzeba mieć nadzieję, że jest wszystko w porządku.
szkoda (2011.02.06)

info

0  
  0
bronić zawodniczek po takim meczu nie ma co, bo wszyscy widzieli jak ich postawa na boisku wyglądała. W końcówce kompletny brak zaangażowania w próbę chocby zmniejszenia porażki nawet z 12 do tych 7 bramek. Ale nie ma co tez pisac że teraz ten zespół to totalne dno, że do niczego sie nie nadają - przypomnijmy sobie zwycięstwa z lublinem albo piotrkowem, po których wszyscy nawet najwięksi krytycy byli w szoku co do gry, ogólnej postawy, walki do końca. Należy mieć nadzieję że ten mecz z politechniką to był taki kryzysowy, jakie sie czasem zespołom przytrafiają i że dziewczyny w następnych spotkaniach pokażą na co je naprawde stać - a poprzednie mecze pokazały że na wiele!!
takie życie (2011.02.06)

info

0  
  0
- do takie życie Mecz z Lublinem był ukłonem zawodniczek Spr-u dla byłego trenera i nie wielka w tym zasługa wygranej Startu jak ktoś pamięta Lublin kontrolował cały mecz 5-6 bramkami, a w końcówce oddał bez walki pewne zwycięstwo Startowi, który nota bene wszystkie mecze w końcówce rozkłada :) Co do startu to można powiedzieć, że drużyna jest słaba i tyle.
z trybuny (2011.02.07)

info

0  
  0
zgodze sie ze start zagral chyba najgorszy mecz od kilku miesiecy ale nie mowcie ze caly sezon jest juz stracony!!!! maja swietnego trenera ktory wprowadzil nowa jakosc i dziewczyny musza sie przystosowac do tego. chyba lepiej ze teraz tak przegraly i dostaly iformacje ze ikt za darmo punktow nie daje. gorzej by bylo gdyby w play-off tak zawalily. ja jestem za dziewczynami i wierze ze bedzie dobrze -
(2011.02.07)

info

0  
  0
o choroba co to za pasztety?
(2011.02.07)

info

0  
  0