UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
bronić zawodniczek po takim meczu nie ma co, bo wszyscy widzieli jak ich postawa na boisku wyglądała. W końcówce kompletny brak zaangażowania w próbę chocby zmniejszenia porażki nawet z 12 do tych 7 bramek. Ale nie ma co tez pisac że teraz ten zespół to totalne dno, że do niczego sie nie nadają - przypomnijmy sobie zwycięstwa z lublinem albo piotrkowem, po których wszyscy nawet najwięksi krytycy byli w szoku co do gry, ogólnej postawy, walki do końca. Należy mieć nadzieję że ten mecz z politechniką to był taki kryzysowy, jakie sie czasem zespołom przytrafiają i że dziewczyny w następnych spotkaniach pokażą na co je naprawde stać - a poprzednie mecze pokazały że na wiele!!
takie życie