UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do Maroko. Nie ma co krytykować Twego postu, bo przedstawia prawdziwą sytuację o kondycji sportowej piłkarek Startu. Wygrane w kiepskim stylu poprzednie mecze i zadowolenie z miejsca w lidze, oczekiwania medalu, to przewróciło w głowach zawodniczkom i części kibiców. Można już dzisiaj powiedzieć, że ofensywa transferowa nie przynosi efektów. Po ostatni meczu można powiedzieć, że dzisiejszy Start to zwykła "wydmuszka". Nic się nie mówi o aktualnych finansach klubu i trzeba mieć nadzieję, że jest wszystko w porządku.

szkoda