UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

bronić zawodniczek po takim meczu nie ma co, bo wszyscy widzieli jak ich postawa na boisku wyglądała. W końcówce kompletny brak zaangażowania w próbę chocby zmniejszenia porażki nawet z 12 do tych 7 bramek. Ale nie ma co tez pisac że teraz ten zespół to totalne dno, że do niczego sie nie nadają - przypomnijmy sobie zwycięstwa z lublinem albo piotrkowem, po których wszyscy nawet najwięksi krytycy byli w szoku co do gry, ogólnej postawy, walki do końca. Należy mieć nadzieję że ten mecz z politechniką to był taki kryzysowy, jakie sie czasem zespołom przytrafiają i że dziewczyny w następnych spotkaniach pokażą na co je naprawde stać - a poprzednie mecze pokazały że na wiele!!

takie życie

Anuluj