UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
zgodze sie ze start zagral chyba najgorszy mecz od kilku miesiecy ale nie mowcie ze caly sezon jest juz stracony!!!! maja swietnego trenera ktory wprowadzil nowa jakosc i dziewczyny musza sie przystosowac do tego. chyba lepiej ze teraz tak przegraly i dostaly iformacje ze ikt za darmo punktow nie daje. gorzej by bylo gdyby w play-off tak zawalily. ja jestem za dziewczynami i wierze ze bedzie dobrze -