UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
- do takie życie Mecz z Lublinem był ukłonem zawodniczek Spr-u dla byłego trenera i nie wielka w tym zasługa wygranej Startu jak ktoś pamięta Lublin kontrolował cały mecz 5-6 bramkami, a w końcówce oddał bez walki pewne zwycięstwo Startowi, który nota bene wszystkie mecze w końcówce rozkłada :) Co do startu to można powiedzieć, że drużyna jest słaba i tyle.
z trybuny