UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

- do takie życie Mecz z Lublinem był ukłonem zawodniczek Spr-u dla byłego trenera i nie wielka w tym zasługa wygranej Startu jak ktoś pamięta Lublin kontrolował cały mecz 5-6 bramkami, a w końcówce oddał bez walki pewne zwycięstwo Startowi, który nota bene wszystkie mecze w końcówce rozkłada :) Co do startu to można powiedzieć, że drużyna jest słaba i tyle.

z trybuny