UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem zdania, że przegrać można lecz liczy się styl i rozmiary, a w tym przypadku trudno przemilczeć taki rezultat. Dziewczyny zagrały fatalnie co przysparza nam kibicom jedynie tylko wiele wstydu i zniesmaczenia piłką ręczną. Wydaje mi się, że walka o medale zostanie przełożona na następne lata jak zespół dorośnie psychicznie i fizycznie. Ile jeszcze upłynie wody jak zespół nie będzie przegrywał w zasadzie ze wszystkimi przeciętnymi zespołami do jakich należy zaliczyć Politechnikę. Natomiast tłumaczenia, że dziewczyny są przemęczone nie przemawia do mnie ponieważ jest to ich praca, a to powinny robić zdecydowanie lepiej. Więc nie dziwmy się, że w wielu przypadkach sponsorzy wycofują się lub nie wchodzą w żadne układy z tak przeciętnym zespołem jakim jest nasz Start. Wiem, a raczej jestem przekonany, że zostanę skrytykowany lecz prawda nie zawsze się podoba i nie jest akceptowana przez wszystkich. Pozdrawiam.

Maroko

Anuluj