A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
WOW!! Naprawdę ? Miodzio?? Tzn, że tak lepko czy żółto ?; ) A tak na poważnie to faktycznie wypada pozazdrościć - całe 300 m raju. ..
pogódźcie się z tym elblągi że o stoku i nartach w swoim pikutkowie dolnym możecie zapomnieć do końca roku. .. .chociaż z braku zysków w następnym sezonie stok bedzie tylko wspomnieniem; P
Jest tu jakiś cwaniak ?!
naśnieżają stok ? A to ciekawe. .. .bo temperatura nie sprzyja pracy armatek śnieżnych. .. .chyba że to śnieg w sprayu; P
JASNOWIDZ na drzewo, do snobów. Robić za makaka.
Ze stokiem zrobili, co mogli, a publika zagłosowała nogami. Czyli pełny aplauz, tłumek na stoku. Miasto olało dojazd i parkingi, policja i tzw. "straż miejska" toleruje łamanie zakazu wjazdu i kierunku dojazdu.
Pierwsze poważne ostrzeżenie, Panie/Panowie z Magistratu.
Dalszy ciąg nastąpi.
jw.
7 cm śniegu. .. .warunki dobre. .. .a jakże. .. hehhe. .. .. to kpina jakaś. .. .. jak bedzie 40 cm to może bedą dobre