76
06.01.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
WOW!! Naprawdę ? Miodzio?? Tzn, że tak lepko czy żółto ?; ) A tak na poważnie to faktycznie wypada pozazdrościć - całe 300 m raju. ..
miodowy (2011.01.11)

info

0  
  0
pogódźcie się z tym elblągi że o stoku i nartach w swoim pikutkowie dolnym możecie zapomnieć do końca roku. .. .chociaż z braku zysków w następnym sezonie stok bedzie tylko wspomnieniem; P
jasnowidz (2011.01.11)

info

0  
  0
Jest tu jakiś cwaniak ?!
(2011.01.21)

info

0  
  0
naśnieżają stok ? A to ciekawe. .. .bo temperatura nie sprzyja pracy armatek śnieżnych. .. .chyba że to śnieg w sprayu; P
jasnowidz (2011.01.22)

info

0  
  0
JASNOWIDZ na drzewo, do snobów. Robić za makaka. Ze stokiem zrobili, co mogli, a publika zagłosowała nogami. Czyli pełny aplauz, tłumek na stoku. Miasto olało dojazd i parkingi, policja i tzw. "straż miejska" toleruje łamanie zakazu wjazdu i kierunku dojazdu. Pierwsze poważne ostrzeżenie, Panie/Panowie z Magistratu. Dalszy ciąg nastąpi. jw.
(2011.01.23)

info

0  
  0
7 cm śniegu. .. .warunki dobre. .. .a jakże. .. hehhe. .. .. to kpina jakaś. .. .. jak bedzie 40 cm to może bedą dobre
antyelbing (2011.01.25)

info

0  
  0