UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Narciarz, czego tobie brakuje, że aż tak starasz sobie to zrekompensować ? Dobrze znasz się na wazelinie, co zdaje się wiele tłumaczy; )

kciuki

Anuluj