UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Narciarz, czego tobie brakuje, że aż tak starasz sobie to zrekompensować ? Dobrze znasz się na wazelinie, co zdaje się wiele tłumaczy; )
kciuki
Narciarz, czego tobie brakuje, że aż tak starasz sobie to zrekompensować ? Dobrze znasz się na wazelinie, co zdaje się wiele tłumaczy; )
kciuki