UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

do NARCIARZ : a co ty byś nibo to zrobił lepiej. .. ?? sam mowisz, ze oni tym zarzadzają, więc zostaw to im i sie nie wtrącaj. .. .. :P

uśmiechnięta

Anuluj