UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
do NARCIARZ : a co ty byś nibo to zrobił lepiej. .. ?? sam mowisz, ze oni tym zarzadzają, więc zostaw to im i sie nie wtrącaj. .. .. :P
uśmiechnięta
do NARCIARZ : a co ty byś nibo to zrobił lepiej. .. ?? sam mowisz, ze oni tym zarzadzają, więc zostaw to im i sie nie wtrącaj. .. .. :P
uśmiechnięta