UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do Uśmiechnięta: Chyba mało byłaś po za Elblągiem i dlatego mało wiesz o tym jak może być na takich górkach, dlatego w twoich wypowiedziach jest tak mało argumentów. Pojeździj najpierw po Polsce i zobacz jak powinna wyglądać taka górka, a później zabieraj rzeczowo głos w danej sprawie, bo tak to szkoda twojego i innych czasu.

narciarz