UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Widzę, że pod pseudonimem narciarz wpisują się dwie osoby ja mieszkam w Elblągu, a kolega z tym samym podpisem nie wiem. Mi nie chodzi o słowne obrażanie kogokolwiek tylko o rzeczowe oceny sytuacji. Jeżeli zerkniecie czy do Wieżycy czy do Mrągowa to tam jeżdżą i nie ma problemu z odwilżą i nie chodzi tu:DO USMIECHNIĘTEJ - o przeprowadzanie się gdzieś indziej, bo co jeżeli chcesz popływać jachtem to w lato masz się przeprowadzić nad jezioro - no przecież nie. Jeżeli jest ta górka i ktoś się wziął za jej zarządzanie to niech to robi dobrze, a jak jest źle to trzeba to pokazać i głośno mówić, może wtedy się poprawi innej metody nie ma :)
narciarz