UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zainwestuj, a nie gadaj. Tyle potrafisz? szkoda, że się nie podpisałes, bo nie wiem do kogo piszę. uwierz mi, ale bardzo chętnie bym zainwestował, gdyż uwielbiam narty, swoje miasto i uważam że przede wszystkim trzeba rozwijać biznes lokalny. Wyciąg i ośrodek na Chrobrym chodził nam po głowie już od wielu lat ale niestety wszelkie próby jakiegokolwiek ruszenia tematu były blokowane, również innym inwestorom z dużo większym kapitałem i doświadczeniem. Zdajesz sobie sprawe, że był projekt ośrodka całorocznego za ponad 3 mln zł i zatrudnieniem conajmniej 50 elblązan?tez zablokowany przez byłego prezydenta. I rzeczywiście nie było przetargu, i nie było możliwości inwestycji. Chyba, że było się z otoczenia pana S. i jego spółek, a raczej tych w których był cichym wspólnikiem, zeby cos zrobic we tymmiescie trzeba było byc w układach.