UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

do taki nikt: okreslenia 'uklad' 'gracze' 'cwaniaczki' to zbytnie skroty myslowe. trzeba pamietac ze owi gracze to tacy sami ludzie jak my. to co wynika z panskiej wypowiedzi, to poczucie niemocy, rezygnacji i rowniez roszczeniowosci. nasza ordynacja jest niczego sobie, wina tkwi nie w politykach, ale w ludziach, ktorzy glosuja opierajac swoje postawy bardzo czesto wylacznie na emocjach. a tak ogolnie probujac uzasadnic skomentowac panska wypowiedz. .sadze ze to niemozliwe, aby 123 lata rozbiorow a potem prawie 45 lat prl dalo sie wymazac w te jedyne 20 lat od okraglego stolu. bardzo wiele musi sie jeszcze zmienic, takze w mentalnosci - ktora zmienia sie bardzo wolno. nie mozna czekac, az zmieni sie sama, tylko samemu podejsc do zycia nieco z dystansem i szukac w nim dobrych stron. wydaje mi sie, ze jest coraz lepiej

moi

Anuluj