UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zatroskany ojcze, pewnie jesteś naczyniem sanitarnym zwanym dalej PiSuarem. Trudno. Co zrobić? Ja w pierwszej turze głosowałem za Śpekiem, bo reszta wydawała mi się nędzna (Wilk miał przerąbane za PiS, Gwint- Działowy za sprzedanie nas woj. warm. -maz. , trzeci mi latał i powiewał, Pełowczyka Nowaczyka z kapelusza wyciągniętego nie znam poza obciachowym występem do kibiców naszej szmacianki[słaby występ, ale dałem mimo wsjo mandat zaufania] ). Jednak w drugiej serii zabawy z mieszkańcami skreśliłem niejakiego G. W. , bo po primo młodszym jest, po secundo ma świeższy ( mam nadzieję) umysł, a po tertio, to stwierdziłem przyziemnie, że H. S. od sześciu lat blokuje etat- znaczy się wali kasiorę nienależną emerytowi. Więc Prazydencie Mojego Miasta Elbląga do dzieła i niech ci się noga nie myknie, bo bida będzie ( nie ze mną).
Łor PFE