UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Temu panu zejdzie pewnie ze 4 lata na adaptację, a później. .. pora bdzie juz żegnac w niesławie z urzędem. Porażka !
Temu panu zejdzie pewnie ze 4 lata na adaptację, a później. .. pora bdzie juz żegnac w niesławie z urzędem. Porażka !