UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

NIE ODDAŁEM DLA PANA GŁOSU, BO NIE NAWIDZĘ PLATFORMY OBYWATELSKIEJ, ALE JEST PAN THE BEST NAPRAWDĘ. .. G R aT uluj Ę i proszę dla naszego miasta zrobić co Pan może, a wiem i czuję, że tak będzie :) Serdecznie pozdrawiam, elblążanin :)


Anuluj