UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
NIE ODDAŁEM DLA PANA GŁOSU, BO NIE NAWIDZĘ PLATFORMY OBYWATELSKIEJ, ALE JEST PAN THE BEST NAPRAWDĘ. .. G R aT uluj Ę i proszę dla naszego miasta zrobić co Pan może, a wiem i czuję, że tak będzie :) Serdecznie pozdrawiam, elblążanin :)