UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

NIE ODDAŁEM DLA PANA GŁOSU, BO NIE NAWIDZĘ PLATFORMY OBYWATELSKIEJ, ALE JEST PAN THE BEST NAPRAWDĘ. .. G R aT uluj Ę i proszę dla naszego miasta zrobić co Pan może, a wiem i czuję, że tak będzie :) Serdecznie pozdrawiam, elblążanin :)