159
09.12.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Co z planami utworzenia Województwa Żuławskiego????. Wymiana oświetlenia nie doda wielkomiejskości. ani z zaścianka powiatowego nie będzie stolicy regionu żuławskiego. Plany Pana Nowaczyka to nie cel wzrostu poziomu życia elblążan, tak jak studentami staną się prymitywy bez matury.
(2010.12.09)

info

0  
  0
Żałosny tekst. ..
(2010.12.09)

info

0  
  0
Kielbasa wyborcza, nieswieza, uwedzona. ..
uszatek (2010.12.09)

info

0  
  0
Ci co głosowali na Nowaczyka wynajęli go do rządzenia miastem na 4 lata. Jeżeli będzie dobrym prezydentem to za 4 lata przedłużymy mu kontrakt. A jak się nie sprawdzi, to można wynająć innego. W interesie nas elblążan jest by Grzegorz Nowaczyk był dobrom prezydentem i w miarę możliwości powinniśmy w tym pomóc. A jak będzie robił błędy powinniśmy o ty mówić, bo nikt nie jest nie omylny(bardzo ważna rola mediów). Elbląg to wspólne dobro i warto by był fajnym miastem do życia, by młodzież z nie go, tak masowo nie wyjeżdżała. Bo do tej pory młodzi ludzie głosowali nogami szukając swojej szansy na dobre życie po za Elblągiem
WojŁawrynowicz (2010.12.09)

info

0  
  0
Osoba która dokonując świadomego wyboru nie bierze udziału w głosowaniu nie ma prawa do publicznej wypowiedzi na temat który jej nie dotyczy.
(2010.12.09)

info

0  
  0
Tekst jest farsą. To tak jakby ślepiej napisał Nam o swoich wrażeniach po obejrzeniu obrazu. Skoro nie był Pan na wyborach to. .. .a z resztą. .szkoda słów
(2010.12.09)

info

0  
  0
Nie głosowałeś nie narzekaj!!! Nie rozumiem osoby która pisze ten artykuł. Idź do prezydenta i z nim o tym porozmawiaj!!!
jks (2010.12.09)

info

0  
  0
Przeczytałem pierwsze zdanie i przerwałem, bo takich głupot nie mogę i nie zamierzam dalej czytać! Kto tu miał więcej bilbordów? Bo chyba mi się przewidziało gdy jeździłem po Elblągu i na Dąbka, Bema i Grunwaldzkiej widziałem na każdym słupie facjatę Słoniny?
pentaxxx (2010.12.09)

info

0  
  0
idiota obeswłasnowolniony umysłowo. .. ..
(2010.12.09)

info

0  
  0
Panie Bartoszu niech się Pan nie przejmuje krytyką, przecież sam Poseł deklarował, że nie weźmie udziału w wyborach. Bzdury piszą zwolennicy Pana Nowaczyka mówiąc "nie głosowałeś nie masz prawa sprawdzać władzy" otóż z moich poborów miasto co miesiąc dostaje ponad 2000 zł podatku ( już wyliczony haracz z PIT dla MS ), od transakcji drugie tyle, czyli rocznie ok. 44.000 zł. Ułamek z tego jest pensją Pana Nowaczyka, urzędników dietą radnych i gwiżdżę na to czy głosowałem czy nie mam prawo ich kontrolować. A Oni są teraz osobami publicznymi i muszą się tej kontroli poddać !!!! Pan Bartosz jest młody nie wiem czy pracuje czy nie to nie ma znaczenia. Osoby publiczne podlegają ocenie każdego mieszkańca. Jest takie powiedzenie " jak się nająłeś za psa to szczekaj" To nie podlega dyskusji. A że w programie są bzdury ( darmowe punkty lekarskie ? Każda przychodnia takim jest !!! ) tym bardziej zwiększyć trzeba nadzór nad władzą.
z polski (2010.12.09)

info

0  
  0