A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Co z planami utworzenia Województwa Żuławskiego????. Wymiana oświetlenia nie doda wielkomiejskości. ani z zaścianka powiatowego nie będzie stolicy regionu żuławskiego. Plany Pana Nowaczyka to nie cel wzrostu poziomu życia elblążan, tak jak studentami staną się prymitywy bez matury.
Żałosny tekst. ..
Kielbasa wyborcza, nieswieza, uwedzona. ..
Ci co głosowali na Nowaczyka wynajęli go do rządzenia miastem na 4 lata. Jeżeli będzie dobrym prezydentem to za 4 lata przedłużymy mu kontrakt. A jak się nie sprawdzi, to można wynająć innego. W interesie nas elblążan jest by Grzegorz Nowaczyk był dobrom prezydentem i w miarę możliwości powinniśmy w tym pomóc. A jak będzie robił błędy powinniśmy o ty mówić, bo nikt nie jest nie omylny(bardzo ważna rola mediów). Elbląg to wspólne dobro i warto by był fajnym miastem do życia, by młodzież z nie go, tak masowo nie wyjeżdżała. Bo do tej pory młodzi ludzie głosowali nogami szukając swojej szansy na dobre życie po za Elblągiem
Osoba która dokonując świadomego wyboru nie bierze udziału w głosowaniu nie ma prawa do publicznej wypowiedzi na temat który jej nie dotyczy.
Tekst jest farsą. To tak jakby ślepiej napisał Nam o swoich wrażeniach po obejrzeniu obrazu. Skoro nie był Pan na wyborach to. .. .a z resztą. .szkoda słów
Nie głosowałeś nie narzekaj!!! Nie rozumiem osoby która pisze ten artykuł. Idź do prezydenta i z nim o tym porozmawiaj!!!
Przeczytałem pierwsze zdanie i przerwałem, bo takich głupot nie mogę i nie zamierzam dalej czytać! Kto tu miał więcej bilbordów? Bo chyba mi się przewidziało gdy jeździłem po Elblągu i na Dąbka, Bema i Grunwaldzkiej widziałem na każdym słupie facjatę Słoniny?
idiota obeswłasnowolniony umysłowo. .. ..
Panie Bartoszu niech się Pan nie przejmuje krytyką, przecież sam Poseł deklarował, że nie weźmie udziału w wyborach. Bzdury piszą zwolennicy Pana Nowaczyka mówiąc "nie głosowałeś nie masz prawa sprawdzać władzy" otóż z moich poborów miasto co miesiąc dostaje ponad 2000 zł podatku ( już wyliczony haracz z PIT dla MS ), od transakcji drugie tyle, czyli rocznie ok. 44.000 zł. Ułamek z tego jest pensją Pana Nowaczyka, urzędników dietą radnych i gwiżdżę na to czy głosowałem czy nie mam prawo ich kontrolować. A Oni są teraz osobami publicznymi i muszą się tej kontroli poddać !!!! Pan Bartosz jest młody nie wiem czy pracuje czy nie to nie ma znaczenia. Osoby publiczne podlegają ocenie każdego mieszkańca. Jest takie powiedzenie " jak się nająłeś za psa to szczekaj" To nie podlega dyskusji. A że w programie są bzdury ( darmowe punkty lekarskie ? Każda przychodnia takim jest !!! ) tym bardziej zwiększyć trzeba nadzór nad władzą.