UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

WojŁawrynowicz. Twoja wypowiedz wydaje się być prawdziwa i obiektywna. Wszyscy obywatele tego miasta powinni pomóc swojemu prezydentowi. Musimy mieć przekonanie że jest w stanie coś zmienić. Oczywiście jest wiele osób w tym mieście którym nie po drodze z G. Nowaczykiem i jak mi się wydaje zrobią wszystko aby ta kadencja łatwą nie była. Bardzo podoba mi się to że rozpoczął od łączenia a nie dzielenia społeczeństwa. Nie wiem czy mnie byłoby stać na taki gest mając praktycznie większość w radzie.


Anuluj