UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
zapisujemy i będziemy punktować, a za 4 lata podsumujemy i zobaczymy czy choć kilka z tych punktów zostało zrealizowanych. ..
zapisujemy i będziemy punktować, a za 4 lata podsumujemy i zobaczymy czy choć kilka z tych punktów zostało zrealizowanych. ..