UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bezimienny piszący do Woja. Jesteś kompletnie niezorientowany w "terenie" to nie dobra wola i chęć łączenia to brak fachowców jak w całej PO. Napisz mi co zrobił Tusk przez trzy lata jak to odczuł naród. Wczoraj w ogólnopolskiej sieci TV był program o niedożywieniu dzieci to idzie w miliony, wyszło na to, że gdyby nie Pajacyki i inne organizacje one by nie były niedożywione a głodne. SLD jest dla GN zapleczem fachowców ( nie mówię o radnych ) w urzędzie. Bez tego zaplecza nic by nie zrobiono. Zgadzam się, że sa wydziały gdzie trzeba dokonać zmian ale to margines.

z polski